Zbiranje materiala za hišo Palčica

Dragi starši, učenci, učitelji.

Na prijazno povabilo k sodelovanju v dobrodelni akciji »zbiranje materiala za hišo Palčica«, se želimo odzvati tudi na naši šoli. Radi pomagamo, kadar gre za resnično dober in plemenit namen. Tokrat na pobudo dijaka 3. letnika Gimnazije Celje center, Kristijana Vebra, pomagamo najmlajšim – otrokom v hiši Palčica, ki jim usoda ni namenila najlepše poti in bivanja v varnem in toplem domačem okolju. Tako Vas vse prijazno vabimo, da po svojih močeh prispevate stvari, ki bodo namenjeni otrokom – dojenčkom. Stvari bomo zbirali v šoli /akcijo bo vodila Skupnost učencev šole/, vsak dan, vse do 12. decembra, ko bomo zbrane materiale oddali.

Prilagamo seznam najbolj potrebnih stvari, ki jih bodo v hiši Palčica iskreno veseli. Verjamemo, da bomo našli kakšno lepo stvar za našo akcijo. Hvala že vnaprej.

Zbirali bomo:

• vse za nego novorojenčkov (plenice, mleko v prahu, vlažilni robčki, kreme, otroška hrana…)
  • vse za ustvarjanje (barvice, čopiči, vodenke, voščenke, tempere, papir, svinčnik, zvezki…)
  • vse za higieno (šamponi, mila, zobne ščetke in zobna pasta primerna za najmlajše, vlažilne kreme…)
  • vse za manjše prigrizke (suho sadje, čips, sokovi, čokolada, bomboni, oreščki, keksi…).

Hvala za vaše dobro srce.

ravnateljica, Marijana Kolenko