Zbiralna akcija odpadnega reklamnega gradiva

Spoštovani starši, učenci-ke in zaposleni OŠ Lava!

Člani geografskega krožka naše šole smo prepričani, da se v naših domovih nabere veliko odpadnega reklamnega gradiva, še posebej v času praznikov, ki pogosto konča v napačnih zabojnikih.

Zato smo se odločili, da na naši šoli organiziramo zbiralno akcijo, pri kateri bomo zbirali le odpadno reklamno gradivo. Z akcijo smo že pričeli 1. 12. 2017 in bo trajala do junija 2018.

Vabimo vse učence OŠ Lava, starše in zaposlene OŠ Lava da se pridružite zbiralni akciji.

Sodelujete tako, da doma zbirate odpadno reklamno gradivo, ki ga nato učenci in zaposleni prinesete v šolo (večkrat po malo ali enkrat tedensko) ter odložite v kartonsko škatlo pri dežurnem učencu-ki v avli šole. Kartonska škatla je označena z napisom »ZBIRALNA AKCIJA ODPADNEGA REKLAMNEGA GRADIVA«.
Učenci geografskega krožka bomo poskrbeli za tehtanje zbranih odpadnih reklam in odlaganje le-teh v kontejner na parkirišči za šolo.
Zbrana sredstva bodo namenjena za Šolski sklad OŠ Lava.

Že vnaprej se vam iskreno zahvaljujemo za vaš trud

člani geografskega krožka z mentorico Tjašo Godunc
Celje, 12. 12. 2017