URNIKI INTERESNIH DEJAVNOSTI

ŠOLSKO LETO 2021/22

INTERESNA DEJAVNOST

IZVAJALEC

RAZRED

TERMIN

SINIČKE – ZBORČEK PRVOŠOLCEV
Sanja Golob
1. r
TOR, 5. ura za 1. b; 1. a in 1. c po dogovoru
LUTKOVNI KROŽEK
Tara Filipovič
2. r
SRE, 6. ura
STARE LJUDSKE IGRE
Katrin Sevšek
1.-3. r
SRE, 6. ura
VESELA ŠOLA
Katrin Sevšek
4.-9. r
ČET, 7. ura
TURIZMU POMAGA LASTNA GLAVA
Brigita Gaberšek
9. r
PON, 6. in 7. ura
ŠIVILJSKI IZZIV
Brigita Gaberšek
3.-4. r
PON, 5. ura
RDEČI KRIŽ
Sara Plahuta
3.-4. r
po dogovoru
DRAMSKI KROŽEK
Sara Plahuta
4.-5. r
ČET, 6. ura
KNJIŽNIČARSKI KROŽEK
Metka Lesjak
3.-6. r
TOR, 6. ura
BRALNE URICE V VRTCU
Vesna Lupše
2.-3. r
po dogovoru
USTVARJALNE URICE
Maruša Globačnik
2.-3. r
PON, 6. ura
UPI KROŽEK
Maruša Globačnik
4.-5. r
SRE, 6. ura
FILMOFIL
Tjaša Ocvirk
4.-5. r
TOR, 7. ura
BUM, BUM TOLKALA
Andreja Golouh
3. r
po dogovoru
ŠOLSKI ČASOPIS
Andreja Golouh
4.-5. r
po dogovoru
PLANINSKI KROŽEK
Nataša Anderlič
1.-5. r
sobote po dogovoru
PLANINSKI KROŽEK
Igor Krstič
6.-9. r
sobote po dogovoru
USTVARJALNOST IN NATEČAJI
Katja Kovše
6.-9. r
po dogovoru
SCENOGRAFSKI KROŽEK
Katja Kovše
8.-9. r
po dogovoru
FOTOGRAFSKI KROŽEK
Katja Kovše
6.-9. r
ČET, 7. ura in po dogovoru
ZLATA KUHALNICA
Ksenija Koštomaj
6.-8. r
po dogovoru
PROTEUS TEKMOVANJE
Ksenija Koštomaj
8. in 9. r
po dogovoru
PROSTOVOLJEC.SI
Polona Gracer
7.-9. r
po dogovoru
LOGIKA
Vanja Ocvirk – Karner
6.-9. r
po dogovoru
DENAR IN MLADI
Vanja Ocvirk – Karner
6.-9. r
po dogovoru
EKSPERIMENTALNI KROŽEK – TEKMOVANJE KRESNIČKA
Bojan Poznič
6.-9. r
po dogovoru
SUŠ IN OTROŠKI PARLAMENT
Bojan Poznič
4.-9. r
PON, 0. ura
DEBATNI KLUB
Janja Rozman
7.-9. r
po dogovoru
RAČUNALNIŠKA PISMENOST
Aleš Videnšek
6. in 7. r
ČET, 7. ura
IZDELAVA RAČUNALNIŠKIH IGER
Aleš Videnšek
6.-8. r
ČET, 6. ura
KAMIŠIBAJ
Tanja Koželnik
6.-9. r
ČET, 6. ura (II. konf.)
MALE SIVE CELICE
Laura Čater
6.-9. r
po dogovoru
GEOGRAFSKO TEKMOVANJE
Sabina Hriberšek
7.-9. r
PON in SRE, 0. ura
EKO KROŽEK
Sabina Hriberšek
6.-9. r
TOR, 5. ura in po dogovoru
ULIČNO GLEDALIŠČE
Nina Senica
6.-9. r
TOR, 7. ura
MEPI
Sanja Otto, Bojan Poznič, Sabina Hriberšek
9. r
po dogovoru
OTROŠKI PEVSKI ZBOR
Monika Žuran
2.-4. r
TOR in SRE, 6. ura
MLADINSKI PEVSKI ZBOR
Monika Žuran
5.-9. r
SRE, 7. ura; ČET, 6. in 7. ura; PET, 6. ura
LIKOVNI KROŽEK
Katja Kovše
6.-9. r
PON, 7. ura in po dogovoru
MODELARSKI KROŽEK
Marko Kolarič
6.-9. r
sodi PON, 7. in 8. ura
KONSTRUKCIJSKI KROŽEK
Marko Kolarič
6.-9. r
lihi PON, 7. in 8. ura
PLESNI KROŽEK – nadstandard
Ksenija Senegačnik
1. r // 2. in 3. r
PON, 6. ura // PON, 7. ura
BOJ MED 4 OGNJI
Andreja Baš
3.-5. r
SRE, 7. ura
ŠPORTNI KROŽEK 1
Igor Krstič
6.-9. r
TOR, 7. ura;  ČET, 6. in 7. ura
ŠPORTNI KROŽEK 2
Marko Kopriva
6.-9. r
TOR 7. ura
GIBANJE V PLESU – TAKO SMO PLESALI MI (folklora)
Bojana Šergan
1.-3. r
SRE, 6. ura
GASILSKI KROŽEK
Polona Hrovat
2.-3. r
SRE, 13.00
KOLESARSKI KROŽEK
Marko Kolarič
6.-9. r
po dogovoru
EKO VRTIČKARJI
Andreja Baš
3.-5. r
PON, 6. ura/po dogovoru
PRVA POMOČ
Bojan Poznič
6.-9. r
PON in TOR, 7. ura
MIGEC
Tjaša Ocvirk
1. r
PET, 7.30-8.00
ŠPORTNE IGRE
Andreja Baš
1.-4. r
PON, 7. ura
GUD VAJB
Tanja Koželnik
5.-9. r
TOR, 6. ura; sre, 6. ura/vsak drugi teden; po dogovoru
MIZICA POGRNI SE 1
Košir Natalija
4. r
po dogovoru
MIZICA POGRNI SE 2
Ksenija Koštomaj
5. r
SRE, 6. ura
KOREKTIVNA GIMNASTIKA
Igor Krstič
6.-9. r
po dogovoru
V PLESNEM VRTINCU
Ksenija Senegačnik
5.-6. r
ČET, 8. ura
GIBANJE ZA BOLJŠO GIBALNO UČINKOVITOST, KOREKTIVNA VADBA
Marko Kopriva
6. in 7. r
ČET, 7. ura