Dopoldanske govorilne ure

2018/2019

 

RAZREDNA STOPNJA

 

Ime in priimek Področje dela Govorilna ura Prostor
Jasmina Vidmar razrednik 1. a PO, 5. ura kabinet 1. razredov
Brigita Gaberšek druga strokovna delavka v 1. A, OPB 6 ČE, 5. ura govorilnica
Vesna Lupše razrednik 1. b PO, 5. ura kabinet 1. razredov
Alenka Žerovnik druga strok. delavka v 1. B in 1. C, JV PO, 5. ura kabinet 1. razredov
Nevenka Ozebek Razrednik 1. c PO, 5. ura kabinet 1. razredov
Mateja Čatar razrednik 2. a TO, 0. ura 2. a
Bojana Šergan razrednik 2. b TO, 3. ura govorilnica
Natalija Košir razrednik 3. a TO, 0. ura 3. a
Ksenija Senegačnik razrednik 3. b ČE, 3. ura govorilnica
Polona Hrovat razrednik 4. a SR, 0. ura 4. a
Nataša Anderlič razrednik 4. b PO, 4. ura govorilnica
Tjaša Ocvirk razrednik 5. a ČE, 4. ura govorilnica
Andreja Baš razrednik 5. b PE, 3. ura govorilnica
Ljudmila Ana Šekoranja razrednik 5. c SR, 3. ura govorilnica
Sanja Golob OPB1 PO, 5. ura kabinet 1. razredov
Andreja Golouh OPB2 PE, 5. ura kabinet 1. razredov
Marjeta Martinšek OPB3 SR, 5. ura kabinet 1. razredov
Aleksander Špec OPB 4 ČE, 5. ura kabinet 1. razredov
Tanja Stermecki OPB 5 SR, 4. ura kabinet 1. razredov
Katarina Zdolšek angleščina na razredni stopnji PE, 4. ura govorilnica

 

PREDMETNA STOPNJA

 

Ime in priimek Področje dela Govorilna ura Učilnica/Kabinet
Vanja Ocvirk Karner razrednik 8. b, MAT PE, 1. ura govorilnica
Nina Senica razrednik 6. a, SLO SR, 2. ura SLO1
Igor Krstič razrednik 7. b, ŠPO PO, 2. ura govorilnica
Dušanka Ratajc razrednik 8. a, ZGO, GEO SR, 4. ura govorilnica
Marko Kopriva ŠPO PO, 5. ura govorilnica
Janja Rozman razrednik 9. b, TJA ČE, 4. ura ANG
Bojan Poznič razrednik 9. a, KEM, BIO, NAR, POK, KEŽ, OPB 6 PO, 4. ura govorilnica
Tjaša Godunc GEO, TJA PO, 4. ura rač. kabinet
Benjamin Karner TIT PO, 3. ura TIT
Urh Kodre LUM, IP LS 1,2,3, OPB PO, 4. ura ustvarjalni brlog
Polona Kolšek (nadomešča Petra Polanec) DKE, IP TJN, NIP TJN PO, 5. ura govorilnica
Gabrijela Lavrinc Razrednik 6. b, SLO, DSP PO, 3. ura SLO2
Aleš Videnšek MAT, IP UBE, IP MME, IP ROM, ROID, OPB, DSP PO, 3. ura naravoslovni kabinet
Lidija Štimulak (nadomešča Anja Zdolšek) GUM, OPB, MPZ, OPZ PE, 2. ura GUM
Metka Lesjak knjižničarka TO, 5. ura knjižnica
Ksenija Koštomaj razrednik 7. a, BIO, GOS, NAR ČE, 3. ura gospodinjska učilnica
Katja Oder FIZ, DOD FIZ SR, 5. ura govorilnica
Sanja Otto MAT TO, 3. ura kabinet pom. rav.