Dopoldanske govorilne ure

2021/2022

GOVORILNE URE

 

Stalni stiki med starši in šolo so izredno pomembni za uspešno delo vsakega otroka.

V letošnjem šolskem letu bodo učitelji zaradi priporočil NIJZ dostopni le preko elektronske pošte. Elektronske naslove učiteljev najdete v tej publikaciji in na spletni strani šole. V primeru večjih vzgojnih ali učnih težav se bodo učitelji s starši dogovorili za posebno govorilno uro (v živo ali preko video povezave).

 

ZAPOSLENI – GOVORILNE URE


RAZREDNA STOPNJA

 

Ime in priimek Področje dela E-naslov
Vesna Lupše razredničarka 1. A vesna.lupse@oslava.si
Maruša Globočnik razredničarka 1. B marusa.globacnik@oslava.si
Tara Filipovič razredničarka 1. C tara.filipovic@oslava.si
Katrin Sevšek druga strokovna delavka v 1. A, OPB 3 katrin.sevsek@oslava.si
Alenka Žerovnik druga strokovna delavka v 1. B, OPB 6 alenka.zerovnik@oslava.si
Brigita Gaberšek druga strokovna delavka v 1. C, OPB 3 brigita.gabersek@oslava.si
Mateja Čatar razredničarka 2. A mateja.catar@oslava.si
Nevenka Ozebek razredničarka 2. B nevenka.ozebek@oslava.si
Bojana Šergan razredničarka 2. C bojana.sergan@oslava.si
Natalija Košir razredničarka 3. A natalija.kosir@oslava.si
Ksenija Senegačnik razredničarka 3. B ksenija.senegacnik@oslava.si
Nataša Anderlič razredničarka 4. A natasa.anderlic@oslava.si
Polona Hrovat razredničarka 4. B polona.hrovat@oslava.si
Sara Plahuta razredničarka 4. C sara.plahuta@oslava.si
Tjaša Ocvirk razredničarka 5. A tjasa.ocvirk@oslava.si
Andreja Baš razredničarka 5. B andreja.bas@oslava.si
Sanja Golob OPB 1 sanja.golob@oslava.si
Andreja Golouh OPB 2, ANG 1. b, 1. c, 2. a, 2. c andreja.golouh@oslava.si
Aleksander Špec OPB 4 aleksander.spec@oslava.si
Eva Goršič OPB 5 eva.gorsic@oslava.si
Lara Korez OPB 8 lara.korez@oslava.si
Darja Lebeničnik angleščina na razredni stopnji darja.lebenicnik@oslava.si

 

PREDMETNA STOPNJA

 

Ime in priimek Področje dela E-naslovi
Laura Čater razredničarka 6. A, SLO, GEO laura.cater@oslava.si
Ksenija Koštomaj razredničarka 6. B, GOS, NAR ksenija.kostomaj@oslava.si
Nina Senica razredničarka 7. A, SLO nina.senica@oslava.si
Janja Rozman razredničarka 7. B, TJA janja.rozman@oslava.si
Bojan Poznič razrednik 8. A, KEM, BIO, NAR bojan.poznic@oslava.si
Tanja Koželnik razredničarka 8. B, SLO tanja.kozelnik@oslava.si
Polona Gracer razredničarka 8. C, DKE, IP TJN, NIP TJN polona.gracer@oslava.si
Vanja Ocvirk Karner razredničarka 9. A, MAT vanja.ocvirk-karner@oslava.si
Sabina Hriberšek razredničarka 9. B, ZGO, GEO sabina.hribersek@oslava.si
Monika Žuran GUM, MPZ, OPZ, OPB monika.zuran@oslava.si
Katja Kovše LUM, ROID katja.kovse@oslava.si
Marko Kolarič TIT marko.kolaric@oslava.si
Marko Kopriva ŠPO marko.kopriva@oslava.si
Igor Krstič ŠPO igor.krstic@oslava.si
Tjaša Lazar TJA tjasa.lazar@oslava.si
Brina Posinek FIZ, MAT neja.tkalec@oslava.si
Aleš Videnšek MAT, ROID ales.vidensek@oslava.si
Laura Janžovnik Gregorc GEO, MAT, NAR, OPB laura.janzovnik@oslava.si