Dopoldanske govorilne ure

2020/2021

GOVORILNE URE

 

Stalni stiki med starši in šolo so izredno pomembni za uspešno delo vsakega otroka.

V letošnjem šolskem letu bodo učitelji zaradi priporočil NIJZ dostopni le preko elektronske pošte. Elektronske naslove učiteljev najdete v tej publikaciji in na spletni strani šole. V primeru večjih vzgojnih ali učnih težav se bodo učitelji s starši dogovorili za posebno govorilno uro (v živo ali preko video povezave).

 

ZAPOSLENI – GOVORILNE URE


RAZREDNA STOPNJA

 

Ime in priimek Področje dela E-naslov
Vesna Lupše razredničarka 1. A vesna.lupse@oslava.si
Maruša Globočnik razredničarka 1. B marusa.globacnik@oslava.si
Nevenka Ozebek razredničarka 1. C nevenka.ozebek@oslava.si
Alenka Žerovnik druga strokovna delavka v 1. A in 1.B alenka.zerovnik@oslava.si
Brigita Gaberšek druga strokovna delavka v 1. C , OPB 5 brigita.gabersek@oslava.si
Mateja Čatar razredničarka 2. A mateja.catar@oslava.si
Bojana Šergan razredničarka 2. B bojana.sergan@oslava.si
Natalija Košir razredničarka 3. A natalija.kosir@oslava.si
Ksenija Senegačnik razredničarka 3. B ksenija.senegacnik@oslava.si
Sara Plahuta razredničarka 3. C sara.plahuta@oslava.si
Polona Hrovat razredničarka 4. A polona.hrovat@oslava.si
Nataša Anderlič razredničarka 4. B natasa.anderlic@oslava.si
Tjaša Ocvirk razredničarka 5. A tjasa.ocvirk@oslava.si
Andreja Baš razredničarka 5. B andreja.bas@oslava.si
Sanja Golob OPB 1 sanja.golob@oslava.si
Tara Filipovič OPB 2 tara.filipovic@oslava.si
Katrin Sevšek OPB 3 katrin.sevsek@oslava.si
Aleksander Špec OPB 4 aleksander.spec@oslava.si
Brigita Gaberšek OPB 5 brigita.gabersek@oslava.si
Andreja Golouh OPB 6, ANG 1. b in 1.c andreja.golouh@oslava.si
Jerneja Jovan OPB 7 jerneja.jovan@oslava.si
Sanja Otto OPB 8 pomocnikravnatelja@oslava.si
Katarina Zdolšek angleščina na razredni stopnji katarina.zdolsek@oslava.si

 

PREDMETNA STOPNJA

 

Ime in priimek Področje dela E-naslovi
Nina Senica razredničarka 6. a, SLO nina.senica@oslava.si
Jerneja Jovan razredničarka 6. B, MAT, NAR, OPB 7 jerneja.jovan@oslava.si
Janja Rozman razredničarka 7. A, TJA janja.rozman@oslava.si
Ksenija Koštomaj razredničarka 7. B,
GOS, NAR
ksenija.kostomaj@oslava.si
Lidija Štimulak

 

razredničarka 7. C, GUM, OPB, MPZ, OPZ lidija.stimulak@oslava.si
Vanja Ocvirk Karner razredničarka 8. A, MAT vanja.ocvirk-karner@oslava.si
Sabina Hriberšek razredničarka 8. B, ZGO, GEO sabina.hribersek@oslava.si
Bojan Poznič razrednik 9. A, KEM, BIO, NAR bojan.poznic@oslava.si
Tanja Koželnik razredničarka 9. B, SLO tanja.kozelnik@oslava.si
Laura Čater SLO, GEO laura.cater@oslava.si
Polona Gracer

 

DKE, IP TJN, NIP TJN polona.gracer@oslava.si
Urh Kodre LUM, OPB urh.kodre@oslava.si
Marko Kolarič TIT marko.kolaric@oslava.si
Marko Kopriva ŠPO marko.kopriva@oslava.si
Igor Krstič ŠPO igor.krstic@oslava.si
Tjaša Lazar TJA tjasa.lazar@oslava.si
Neja Tkalec FIZ, MAT neja.tkalec@oslava.si
Aleš Videnšek MAT, ROID ales.vidensek@oslava.si