Praznovanje 40. obletnice šole z učenci

četrtek, 26. oktober 2017

Četrtek, 26. oktober 2017, smo si v šoli ponovno praznično obarvali. Skupaj z eko  predstavniki oddelkov smo za trajen spomin posadili drevesa, ki nas bodo vedno znova spomnila na leto 2017, v katerem je šola praznovala 40. obletnico razvoja. Družina Zabukovšek – nam je podarila prekrasno drevo tulipanovec, čebelarji so nas razveselili s sadiko lipe, krajanka MČ Lava nam je podarila češnjo, na kateri se bodo čez nekaj let lahko sladkali učenci in krajani.

Po zasaditvi dreves smo vse učence »pocartali« z odlično slavnostno torto in tako simbolno počastili praznično obdobje.

Znova se je pokazalo, da praznovati – pomeni – ustaviti čas za nekaj trenutkov, se veseliti sproščenega vzdušja in radostno prepustiti lepim občutkom, ki v srcih ostanejo za vedno. Verjamem, da si bomo vsi zapomnili ujeti trenutek!

Nekaj utrinkov iz četrtkovega prazničnega dogajanja vam predstavljamo v fotografijah.

ravnateljica
Marijana Kolenko